Aktualności – TOP-DESIGN CHWASZCZYNO Sp. J.

Oferta

Aktualności


W związku z trwającą pandemią, firma nasza zaostrza politykę finansową.W związku z trwającą pandemią, firma nasza zaostrza politykę finansową.


Zmiana cen!

18-03-2020

Od piątku 27.03.2020 następuje zmiana cen.


W tym celu postanowiliśmy podjąć niełatwą decyzję o ograniczeniu kontaktów klientów bezpośrednio z naszym działem handlowym. Zarówno realizacja zamówień składanych do nas za pośrednictwem sklepu internetowego, jak i wysyłka wyrobów kurierem działa u nas jak dotychczas !


Higiena przede wszystkim! Jak zmniejszyć zagrożenie zarażenia Koronowirusem?

W związku z bieżącymi wydarzeniami, chcemy przypomnieć Wam o tym, jak ważna jest codzienna higiena - zwłaszcza prawidłowe mycie i dezynfekcja rąk.


Fajnie jest być lubianym - polub nasz profil na Facebooku i uzyskaj rabat na kolejne zakupy - szczegóły w Biurze Handlowym TDC


Zmiana zasad segregacji odpadów!

Wraz z początkiem 2020 roku zmieniają się zasady segregacji odpadów - od teraz mamy je dzielić na 5 frakcji!


25 lat firmy TDC

09-08-2019

25 lat firmy TDC

Szanowni Państwo!
To już 25 lat od kiedy na rynku powstała firma TDC. Od jej początków w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to panował szczególny klimat dla biznesu, do dnia dzisiejszego rozwijamy się, jednocześnie ucząc się sprawnego działania we wciąż zmieniających się warunkach rynkowych. Dzięki naszemu doświadczeniu stajemy się coraz bardziej elastyczni i konkurencyjni.


Bądź na bieżąco - Sprawdzaj regularcie zakładkę NOWOŚCI !

Bądź na bieżąco - Sprawdzaj regularcie zakładkę NOWOŚCI !


Zakaz palenia papierosów elektronicznych - Nowe znaki już dostępne!

W świetle nowelizacji ustawy - papierosy elektroniczne traktowane są teraz na równi jak papierosy tradycyjne. Tym samym wszelkie zakazy dotyczące palenia papierosów dotyczyć będą równolegle papierosów elektronicznych. Sprawdź szeroką gamę oznakowań i piktogramów mówiących o zakazie używania papierosów elektronicznych, które proponuje nasza firma.


Zmiana polityki finansowej

Szanowni Państwo,

W związku z trwającą pandemią, firma nasza zaostrza politykę finansową. Nie będziemy realizować zamówień przy istniejących przeterminowanych należnościach.

Dodatkowo, mimo ustalonych terminów płatności, zastrzegamy sobie prawo do nierealizowania bieżących zamówień w sytuacji, gdy udzielony kredyt kupiecki przekracza 8% obrotu rocznego.
 
Wszyscy znaleźliśmy się  w trudnej sytuacji i mamy nadzieję, że powyższe zasady spotkają się z Państwa zrozumieniem. Jedocześnie informujemy, że pracujemy, utrzymujemy proces produkcji i gwarantujemy Państwu obsługę na dotychczasowym poziomie.

TDC