Oferta

Aktualności

Informacja o bezpieczym połączeniu SSL

Informyjemy iż wdrożyliśmy bezpieczne szyfrowane połączenie z naszym sklepem internetowym www.znaki-tdc.com, dzięki czemu zakupy i transakcje w sklepie internetowym TDC są jeszcze szybsze i bezpieczniejsze.


Wielka obniżka cen znaków drogowych! Nawet do 50% taniej! Zapraszamy!

Obniżka cen nawet do 50% - Sprawdź nową ofertę !


Zakaz palenia papierosów elektronicznych - Nowe znaki już dostępne !

W świetle nowelizacji ustawy - papierosy elektroniczne traktowane są teraz na równi jak papierosy tradycyjne. Tym samym wszelkie zakazy dotyczące palenia papierosów dotyczyć będą równolegle papierosów elektronicznych. Sprawdź szeroką gamę oznakowań i piktogramó mówiących o zakazie używania papierosów elektronicznych, które proponuje nasza firma.


Nowe gaśnice w ofercie - Nowość - gaśnica samochodowa !

Mamy przyjemność poinformaować o nowych typach gaśnic w naszej ofercie. Polecamy nowe gaśnice mgłowe, płynowe, oraz gaśnicę samochodową w cenie już od 19 zł.


Poszerzenie gamy certyfikowanych znaków ewakuacyjnych PN-EN ISO 7010. Listopad 2016.

Nowe certyikacje oznakowań bezpieczeństwa  PN-EN ISO 7010 - Sprawdź nowe certyfikacje CNBOP na rok 2016.


Zapraszamy do współpracy !!!

Zapraszamy do współpracy! Podziel się naszym - ponad letnim doświadczeniem w branży. Korzystna i czytelna oferta w zakresie oznakowań bezpieczeństwa skierowana jest wprost dla Ciebie. Poszukujemy nowych partnerów handlowych.!


Jak stosować znaki bezpieczeństwa z najnowszej normy PN-EN ISO 7010

Masz wątpliwości jakie znaki bezpieczeństwa zastosować? Czy obowiązuje "Stara" norma PN 01256/02 czy "Nowa" norma PN-EN ISO 7010 - i jak zamiennie stosować obowiązkowe znaki bezpieczeństwa w świetle zmieniających się przepisów? Ten materiał rozwieje Twoje wątpliwości


Nowy Katalog - Oznakowania na statki morskie 2015/2016

Zachęcamy do pobrania katalogu prezentującego zaawansowane rozwiązania z dziedziny oznakowań bezpieczeństwa dedykowanych na statki morskie.

 


Poznaj Lepsze Strony TDC !

Dla Was zmieniamy się na lepsze

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce nową odsłonę naszego sklepu internetowego www.znaki-tdc.com. Wszystkie potrzebne  narzędzia macie Państwo zawsze pod ręką – logując się na dotychczasowe dane dostępowe do Waszego Konta.


Nowe certyfikowane znaki morskie spełniające wymagania MED i IMO 2015!

Oferta morskich znaków bezpieczeństwa IMO / ISO 17631 została uzupełniona przez znajdujące się w nowej grupie FL znaki ewakuacyjne systemu dolnego oświetlenia (LLL) zgodne z dyrektywą 96/98/WE (MED)