Oferta

Aktualności

Nowe przylepce do znaków dostępne w ofercie TDC

Uwaga – Przylepce są produktem Rabatowym ! Zaloguj się  na Twoje Konto i sprawdź swoją cenę.


Oprawy awaryjne - Nowa oferta

Zachęcamy do zapoznania się zapoznania się z nową ofertą na Lampy Awaryjne. Proponujemy kilka segmentów produktowych opraw awaryjnych jedno i dwuzadaniowych, wykonanych z najwyższej jakości komponentów w technologii świecenia LED. Oferta przygotowana jest dla różnych segmentów odbiorców w zależności od oczekiwań cenowych, jakościowych, oraz zastosowania. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną dla Ciebie.


Znaki Drogowe - elementy BRD - Nowa Oferta

Nowa, kompleksowa oferta w zupełnie nowych - niższych cenach. Szeroka gama wymiarów znaków drogowych, elementów mocowania, oraz elementów bezpieczeństwa Ruchu Drogowego BRD.  Sprawdź ofertę


Informacja o bezpieczym połączeniu SSL

Informyjemy iż wdrożyliśmy bezpieczne szyfrowane połączenie z naszym sklepem internetowym www.znaki-tdc.com, dzięki czemu zakupy i transakcje w sklepie internetowym TDC są jeszcze szybsze i bezpieczniejsze.


Zakaz palenia papierosów elektronicznych - Nowe znaki już dostępne !

W świetle nowelizacji ustawy - papierosy elektroniczne traktowane są teraz na równi jak papierosy tradycyjne. Tym samym wszelkie zakazy dotyczące palenia papierosów dotyczyć będą równolegle papierosów elektronicznych. Sprawdź szeroką gamę oznakowań i piktogramó mówiących o zakazie używania papierosów elektronicznych, które proponuje nasza firma.


Poszerzenie gamy certyfikowanych znaków ewakuacyjnych PN-EN ISO 7010. Listopad 2016.

Nowe certyikacje oznakowań bezpieczeństwa  PN-EN ISO 7010 - Sprawdź nowe certyfikacje CNBOP na rok 2016.


Zapraszamy do współpracy !!!

Zapraszamy do współpracy! Podziel się naszym - ponad letnim doświadczeniem w branży. Korzystna i czytelna oferta w zakresie oznakowań bezpieczeństwa skierowana jest wprost dla Ciebie. Poszukujemy nowych partnerów handlowych.!


Jak stosować znaki bezpieczeństwa z najnowszej normy PN-EN ISO 7010

Masz wątpliwości jakie znaki bezpieczeństwa zastosować? Czy obowiązuje "Stara" norma PN 01256/02 czy "Nowa" norma PN-EN ISO 7010 - i jak zamiennie stosować obowiązkowe znaki bezpieczeństwa w świetle zmieniających się przepisów? Ten materiał rozwieje Twoje wątpliwości


Nowy Katalog - Oznakowania na statki morskie 2015/2016

Zachęcamy do pobrania katalogu prezentującego zaawansowane rozwiązania z dziedziny oznakowań bezpieczeństwa dedykowanych na statki morskie.

 


Poznaj Lepsze Strony TDC !

Dla Was zmieniamy się na lepsze

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce nową odsłonę naszego sklepu internetowego www.znaki-tdc.com. Wszystkie potrzebne  narzędzia macie Państwo zawsze pod ręką – logując się na dotychczasowe dane dostępowe do Waszego Konta.