Oferta

Aktualności

Zmiany w oznaczeniach substancji  chemicznych

Znaki z grup LA oraz LB zostają zostąpione znakami z grupy LF!Znaki ewakuacyjne i przeciwpożarowe - jakie będą losy "starej normy" + Interpretacja CNBOP-PIB

FAQ - Znaki ewakuacyjne i Znaki przeciwpożarowe, czy stara norma traci ważność. Dowiedz się jakie jest stanowisko naszej firmy.


Nowe przylepce do znaków dostępne w ofercie TDC

Uwaga – Przylepce są produktem Rabatowym ! Zaloguj się  na Twoje Konto i sprawdź swoją cenę.


Poszerzenie gamy certyfikowanych znaków ewakuacyjnych PN-EN ISO 7010. Listopad 2017.

Jak zamiennie stosować Znaki Bezpieczeństwa ze "Starej Normy" z PN-EN ISO 7010 - Sprawdź nowe certyfikacje CNBOP na rok 2017.


Zakaz palenia papierosów elektronicznych - Nowe znaki już dostępne !

W świetle nowelizacji ustawy - papierosy elektroniczne traktowane są teraz na równi jak papierosy tradycyjne. Tym samym wszelkie zakazy dotyczące palenia papierosów dotyczyć będą równolegle papierosów elektronicznych. Sprawdź szeroką gamę oznakowań i piktogramów mówiących o zakazie używania papierosów elektronicznych, które proponuje nasza firma.


Ewakuacyjne Lampy awaryjne - Nowa oferta

Zachęcamy do zapoznania się zapoznania się z nową ofertą na Lampy Awaryjne. Proponujemy kilka segmentów produktowych opraw awaryjnych jedno i dwuzadaniowych, wykonanych z najwyższej jakości komponentów w technologii świecenia LED. Oferta przygotowana jest dla różnych segmentów odbiorców w zależności od oczekiwań cenowych, jakościowych, oraz zastosowania. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną dla Ciebie.


Znaki Drogowe - elementy BRD - Nowa Oferta

Nowa, kompleksowa oferta w zupełnie nowych - niższych cenach. Szeroka gama wymiarów znaków drogowych, elementów mocowania, oraz elementów bezpieczeństwa Ruchu Drogowego BRD.  Sprawdź ofertę


Informacja o bezpieczym połączeniu SSL

Informyjemy iż wdrożyliśmy bezpieczne szyfrowane połączenie z naszym sklepem internetowym www.znaki-tdc.com, dzięki czemu zakupy i transakcje w sklepie internetowym TDC są jeszcze szybsze i bezpieczniejsze.


Zapraszamy do współpracy !!!

Zapraszamy do współpracy! Podziel się naszym - ponad letnim doświadczeniem w branży. Korzystna i czytelna oferta w zakresie oznakowań bezpieczeństwa skierowana jest wprost dla Ciebie. Poszukujemy nowych partnerów handlowych.!