Aktualności – TOP-DESIGN CHWASZCZYNO Sp. J.

Oferta

Aktualności

Nowość! Profile elastyczne

Nowość! Elastyczne profile oraz łączniki narożne


Transport odpadów 2018

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 7 października 2016 w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów – środki transportu odpadów powinny być oznakowane w sposób widoczny tablicą o treści ODPADY.


Rosyjskie instrukcje

Nowość! Instrukcje w języku rosyjskim w ofercie TDC


Zmiany w oznaczeniach substancji  chemicznych

Znaki z grup LA oraz LB zostają zostąpione znakami z grupy LF!Znaki ewakuacyjne i przeciwpożarowe - jakie będą losy "starej normy" + Interpretacja CNBOP-PIB

FAQ - Znaki ewakuacyjne i Znaki przeciwpożarowe, czy stara norma traci ważność. Dowiedz się jakie jest stanowisko naszej firmy.


Nowe przylepce do znaków dostępne w ofercie TDC

Uwaga – Przylepce są produktem Rabatowym ! Zaloguj się  na Twoje Konto i sprawdź swoją cenę.


Poszerzenie gamy certyfikowanych znaków ewakuacyjnych PN-EN ISO 7010. Listopad 2017.

Jak zamiennie stosować Znaki Bezpieczeństwa ze "Starej Normy" z PN-EN ISO 7010 - Sprawdź nowe certyfikacje CNBOP na rok 2017.


Ewakuacyjne Lampy awaryjne - Nowa oferta

Zachęcamy do zapoznania się zapoznania się z nową ofertą na Lampy Awaryjne. Proponujemy kilka segmentów produktowych opraw awaryjnych jedno i dwuzadaniowych, wykonanych z najwyższej jakości komponentów w technologii świecenia LED. Oferta przygotowana jest dla różnych segmentów odbiorców w zależności od oczekiwań cenowych, jakościowych, oraz zastosowania. Sprawdź naszą ofertę przygotowaną dla Ciebie.


Znaki Drogowe - elementy BRD - Nowa Oferta

Nowa, kompleksowa oferta w zupełnie nowych - niższych cenach. Szeroka gama wymiarów znaków drogowych, elementów mocowania, oraz elementów bezpieczeństwa Ruchu Drogowego BRD.  Sprawdź ofertę