Oferta

25 lat firmy TDC

09.08.2019

Szanowni Państwo!

To już 25 lat od kiedy na rynku powstała firma TDC. Od jej początków w latach dziewięćdziesiątych, kiedy to panował szczególny klimat dla biznesu, do dnia dzisiejszego rozwijamy się, jednocześnie ucząc się sprawnego działania we wciąż zmieniających się warunkach rynkowych. Dzięki naszemu doświadczeniu stajemy się coraz bardziej elastyczni i konkurencyjni.

Od początku stawialiśmy na jakość, czego dowodem jest blisko 20-letnia praca w systemie zarządzania jakością ISO 9001. Zawsze też dbamy o aktualizację naszej oferty, która stale się powiększa i dziś możemy pochwalić się około 20 tysiącami pozycji towarowych. Systematycznie, raz w tygodniu przeprowadzamy przegląd nowych przepisów prawnych, po to, by w razie potrzeby, jak najszybciej dostosować do nich nasz asortyment. Jakość proponowanych przez nas wyrobów to nasz kolejny priorytet, czego (między innymi) owocem jest stałe i liczne grono odbiorców krajowych i zagranicznych. W TDC korzystamy z modelu kapitału ludzkiego, dzięki czemu wiele osób z naszej kadry jest z nami od początku. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że firma to przede wszystkim ludzie: pracownicy i klienci.

Tak więc, uczymy się również i dzięki Państwu, drodzy Klienci, Dystrybutorzy i Współpracownicy, zawsze wtedy, gdy wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, starając się wychodzić im naprzeciw. To stąd wiemy, jak kluczową rolę zaczęła odgrywać sprawna obsługa klienta. I tak, w latach dynamicznego rozwoju internetu oraz e-commerce po roku 2000 uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, który obecnie w nowej odsłonie, dostępny jest pod adresem www.znaki-tdc.com

Dziękujemy Państwu, że przez cały ten czas byliście i nadal jesteście z nami. Dla wielu początki TDC to jednocześnie początki Państwa własnej działalności, dlatego też jesteśmy dumni, że łączy nas tak wiele wspólnych wspomnień. Doceniamy to, że obdarzają nas Państwo zaufaniem. Ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by na nie nadal zasługiwać.

Zaufanie – podobnie jak oznakowanie bezpieczeństwa, które produkujemy – daje poczucie bezpieczeństwa. Możemy więc śmiało powiedzieć o sobie, że dostarczanie Państwu poczucia bezpieczeństwa to – obok rozwoju naszej działalności i współpracy z Państwem –  również nasza misja. Będziemy starać się sprostać jej jak najlepiej.
 
Feliks Chudzyński & Jerzy Stupnicki
 

25 lat firmy TDC