Oferta

Dodatkowe 5% rabatu za subskrypcję newslettera!

20.07.2020

Szanowni klienci,

 Zapraszamy serdecznie do zapisania się do naszego newslettera już dziś, dzięki temu będziecie mogli skorzystać z dodatkowego 5% rabatu!

Tylko u nas rabaty łączą się! 

Jeśli masz u nas rabat na produkty katalogowe, doliczymy do niego jednorazowo dodatkowe 5% upustu!

Zapraszamy już dziś do subskrycji.

Nasze newslettery stanowią bardzo ważne źródło informacji o:

  • nowych produktach pojawiających się w naszej ofercie
  • promocjach
  • zmianach w przepisach
  • nowych normach i regulacjach
  • nowych funcjonalnościach na naszej stronie

Gwarantujemy, że nie zaśmiecamy skrzynki niepotrzebnymi informacjami!

Jeśli jesteś juz zapisany do newslettera, nic straconego!

Rabat został przydzielony automatycznie do Twojego loginu*, tym samym przy najbliższym zamówieniu, którę będziesz składał za pośrednictwem naszej platformy sprzedażowej, 5% upust zostanie doliczony.

 *rabat zostaje przypisany do adresów mailowych zapisanych do newslettera, jeśli Twój login jest innym adresem mailowym, należy swój login zapisać do newslettera.

 

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszych działem handlowym!

TDC

Dodatkowe 5% rabatu za subskrypcję newslettera!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TOP - DESIGN CHWASZCZYNO Chudzyński Stupnicki Sp. j. z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.

Zyskaj dodatkowy rabat.

Zapisz się do newslettera i zyskaj dodatkowe 5% rabatu