Oferta

Higiena przede wszystkim! Jak zmniejszyć zagrożenie zarażenia Koronowirusem?

06.03.2020

Szanowni Państwo,

W związku z bieżącymi wydarzeniami, chcemy przypomnieć o tym, jak ważna jest codzienna higiena - zwłaszcza prawidłowe mycie i dezynfekcja rąk.

Mamy nadzieję, że znaki, które produkujemy przyczyniają się do zwiększania świadomości społeczeństwa w tej kwestii.

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat Koronowirusa oraz proponowanych przez nas oznakowań pomagających uchronić się przed nim, zapraszamy serdecznie 

na naszego bloga

Tutaj znajdą Panstwo wiele informacji na temat objawów chorobowych jak również zasad, które pomogą ograniczyć niebezpieczeństwo zarażenia się i rozprzestrzeniania tego groźnego wirusa.

Przedstawiamy Państwu tylko fakty i dane pochodzące z wiarygodnych źródeł, ponieważ uważamy, że rzetelna informacja w tak ważnej sprawie to podstawa!

Pamiętajmy, odpowiednie działania prewencyjne takie jak mycie i dezynfekcja rąk to najlepszą co możemy na ten moment robić - aby te działania miały charakter powszechny i intuicyjny należy poprzeć to WYRAŹNĄ INFORMACJĄ WIZUALNĄ.

Z poważaniem 
TDC

 

Higiena przede wszystkim! Jak zmniejszyć zagrożenie zarażenia Koronowirusem?
Zmiana polityki finansowej

Szanowni Państwo,

W związku z trwającą pandemią, firma nasza zaostrza politykę finansową. Nie będziemy realizować zamówień przy istniejących przeterminowanych należnościach.

Dodatkowo, mimo ustalonych terminów płatności, zastrzegamy sobie prawo do nierealizowania bieżących zamówień w sytuacji, gdy udzielony kredyt kupiecki przekracza 8% obrotu rocznego.
 
Wszyscy znaleźliśmy się  w trudnej sytuacji i mamy nadzieję, że powyższe zasady spotkają się z Państwa zrozumieniem. Jedocześnie informujemy, że pracujemy, utrzymujemy proces produkcji i gwarantujemy Państwu obsługę na dotychczasowym poziomie.

TDC