Oferta

Koronawirus - Ważne informacje dotyczące działania TDC

15.03.2020

Szanowni Państwo,
 
W związku z rozwojem epidemii COVID-19 firma TDC informuje o podjęciu wszelkich działań profilaktycznych oraz wdrożeniu stosownych procedur mających na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa. Nasze  siedziba została dostosowana do obecnych uwarunkowań w zakresie zarówno organizacji pracy, jak i wzmożonych procedur związanych z bieżącą dezynfekcją oraz ograniczaniem wszelkich kontaktów zewnętrznych.

W tym celu postanowiliśmy podjąć niełatwą decyzję o ograniczeniu kontaktów klientów bezpośrednio z naszym działem handlowym. Do odwołania.  Zarówno realizacja zamówień składanych do nas za pośrednictwem sklepu internetowego, jak i wysyłka wyrobów kurierem działa u nas jak dotychczas !

Jak wygląda zalecana współpraca z TDC w obecnej sytuacji

• Prosimy kierować zamówienia do nas za pomocą sklepu internetowego www.znaki-tdc.com
• Wszelkie informacji dotyczące cen wyrobów, dostępności towaru, terminów realizacji dostępne są w naszym systemie
• Nie posiadasz konta w naszym sklepie – zarejstruj się – wszelkie informacje Twoich warunków współpracy dostępne będą w zakładce Twoje konto. - nawet jeśli nigdy nie korzystałeś z tego kanału.
• Masz problemy / pytania dotyczące założenia konta napisz do nas na czacie dostępnym na www.znaki-tdc.com, mailem: tdc1@znaki-tdc.com  lub zadzwoń 601 59 44 44; 58 552 84 04
• W sprawach pilnych sprawach handlowych prosimy o kontakt telefoniczny z infolinią 601 59 44 44;  58 552 84 04
• Odbiory osobiste – są wstrzymane do odwołania – masz zamówiony towar i nie wiesz jak go odebrać – skontaktuj się z nami 601 59 44 44; 58 552 84 04
 
• Wyrozumiałość:
Prosimy o wyrozumiałość – mając na uwadze iż nasz Dział Handlowy pracuje w okrojonym składzie – prosimy w miarę możliwości korzystać ze zautomatyzowanych kanałów komunikacji takich jak czat i mail. Prosimy zważyć na to iż większość odpowiedzi znajdą Państwo zaglądając do zakładki Twoje Konto, oraz śledząc powiadomienia mailowe.

• Zaufaj nam
Klient zawsze jest i był dla nas najważniejszy.
Bądź pewien iż zamówienie złożone do nas za pośrednictwem sklepu internetowego, lub mailem na pewno do nas trafiło – otrzymasz stosowne powiadomienie drogą mailową – zachęcamy aby czujniej przyglądać się powiadomieniom z naszej firmy

• Newsletter – bądź na bieżąco
Mając na względzie dobro naszej współpracy – wszelkie informacje o zmianach stanu pracy naszej firmy, oraz wszelkie inne ważne informacje będą wysyłane do Państwa za pomocą newslettera – tym z Państwa, którzy nie zapisali się jeszcze zalecamy zrobić to.
 
Zapewniamy Państwa, że wprowadzone zmiany i rygory na dziś nie wpływają na ciągłość obsługi procesów oraz bieżące realizowanie zamówień naszych Klientów. Wszelkie zmiany i zalecenia, których dotyczy niniejszy komunikat mają charakter czasowy i mają na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii COVID-19.