Oferta

Nowość! Znaki TDC z kodami kreskowymi!

24.08.2018

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczęliśmy proces etykietowania naszych produktów i już niedługo wszystkie  produkty będą posiadały naklejki z kodem produktu TDC oraz odpowiedni kod EAN.

Jak to działa i jakie ma korzyści?

1. Oszczędność czasu i ograniczenie błędów.

Dotychczas, do swojego systemu sprzedażowego, musieli Państwo wprowadzać ręcznie kody EAN łącząc je z odpowiednimi kodami produktów TDC, a następnie wprowadzać je na stan magazynowy.
Dzięki wprowadzeniu naszego systemu kodowania produktów, nie będą Państwo musieli tego robić. Wystarczy pobrać pakiet kodów EAN, które automatycznie zostaną przyporządkowane do konkretnych produktów TDC. Tym samym przyjmowanie dostaw z naszej firmy zostanie znacznie uproszczone. Wystarczy zeskanować kod kreskowy i gotowe. Produkty zostaną wprowadzone automatycznie na stan magazynowy. Jest to duże ułatwienie, które znacznie przyspieszy przyjmowanie dostaw z firmy TDC, jak również wpłynie na ograniczenie ewentualnych błędów, które  zdarzały się  przy ręcznej obsłudze.

2. Spełnianie wymagań uczestnictwa w niektórych przetargach

Kody umożliwią Państwu wzięcie udziału w przetargach dla wojska, które od pewnego czasu są ograniczane wymogiem oznakowania wyrobów kodem kreskowym, zgodnym z Systemem GS1. Tylko dostawcy produktów oznakowanych kodem kreskowym mogą być dostawcami resortu obrony narodowej. W przyszłości takie wymagania mogą dotyczyć również innych instytucji.  

Mamy nadzieję, że wprowadzany przez nas system usprawni Państwa działalność oraz przysłuży się naszej współpracy. Informujemy także, że przejściowo, w okresie wdrażania tego systemu, część znaków wciąż nie będzie posiadała etykiet z kodami.

Aby pobrać pakiet kodów wraz z indexami towarowymi prosimy kliknąć w "pobierz ulotkę", plik exel pobierze się automatycznie na Państwa komputer.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące funkcjonowania naszego systemu kodowania znaków, prosimy o kontakt z biurem handlowym TDC.


Z poważaniem,


TDC

Nowość! Znaki TDC z kodami kreskowymi!