Oferta

Zmiana cen!

05.03.2021

Szanowni Państwo,

W związku z radykalnym podniesieniem się cen płyty PCV (  o 10% a nawet 20%) oraz ograniczeniami wprowadzonymi w wytwarzaniu granulatu, który jest wykorzystywany do produkcji płyt, z których wykonywane są nasze produkty, jesteśmy zmuszeni do zrewidowania naszych cen, co prawdopodobnie zmusi nas do podniesienia cen znaków.

Jednocześnie chcemy zapewnić, że jakość naszych produktów nie ulegnie pogorszeniu, ponieważ jakoś to dla nas najwyższy priorytet o czym przez wiele lat zdążyli się Państwo przekonać.

Możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, żeby ewentualna podwyżka była dla Państwa jak najmniej odczuwalna, nie mniej jednak jest ona niezbędna do zachowania ciągłości gospodarczej naszej firmy.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na bieżąco. Na chwilę obecną ceny pozostają bez zmian oraz wszelkie zamówienia dokonane przed zmianą będą realizowane zgodnie z obecnie panującym cennikiem.

W związku z powyższym, zachęcamy Państwa do dokonywania wzmożonych zakupów jeszcze w starych cenach. 

TDC

Zmiana cen!

Zamów newsletter TDC

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z:
Wpisz swój adres e-mail

Administratorem Danych Osobowych jest TOP - DESIGN CHWASZCZYNO Chudzyński Stupnicki Sp. j. z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.