Oferta
Projektowanie

Projektowanie

TDC STUDIO to nasze studio graficzne, które funkcjonuje w ramach działu graficznego i obsługuje dział marketingu. Wszystkie nasze materiały informacyjne i reklamowe są tworzone właśnie tutaj przez doświadczonych projektantów. Przykładem tej pracy jest całość identyfikacji wizualnej naszej firmy - od katalogów firmowych zaczynając, kończąc na globalnej wizualizacji naszej oferty.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem, oddajemy nasze studio graficzne także do dyspozycji klientów, którzy ufając marce TDC, decydują się na korzystanie z naszej oferty w zakresie projektowania graficznego.

Ścisła współpraca TDC STUDIO z działem graficznym, pracownią graficzną oraz działem produkcji daje szczególnie korzystne warunki realizacji wielu zleceń. Nasza stała współpraca z zaufanymi partnerami specjalizującymi się w wielu dziedzinach, m.in. w druku offsetowym czy w informatyce, sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować wiele różnorodnych zleceń w pełnym zakresie.

Zapraszamy więc do wypróbowania naszego studia graficznego, jeśli poszukujecie Państwo wykonawcy projektów. Oferujemy Państwu projektowanie znaków graficznych, logotypu lub pełnej identyfikacji wizualnej, materiałów reklamowych i marketingowych takich jak foldery, ulotki, broszury, etykiety itp., a także projektów stron www.

Zapytanie dotyczące usługi

imię i nazwisko*:
firma*:
telefon:
e-mail*:
treść pytania*:
* - wypełnienie jest wymagane

Administratorem Danych Osobowych jest TOP - DESIGN CHWASZCZYNO Chudzyński Stupnicki Sp. j. z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.