Oferta
Projektowanie

Projektowanie

TDC STUDIO to nasze studio graficzne, które funkcjonuje w ramach działu graficznego i obsługuje dział marketingu. Wszystkie nasze materiały informacyjne i reklamowe są tworzone właśnie tutaj przez doświadczonych projektantów. Przykładem tej pracy jest całość identyfikacji wizualnej naszej firmy - od katalogów firmowych zaczynając, kończąc na globalnej wizualizacji naszej oferty.

Dzieląc się naszym wieloletnim doświadczeniem, oddajemy nasze studio graficzne także do dyspozycji klientów, którzy ufając marce TDC, decydują się na korzystanie z naszej oferty w zakresie projektowania graficznego.

Ścisła współpraca TDC STUDIO z działem graficznym, pracownią graficzną oraz działem produkcji daje szczególnie korzystne warunki realizacji wielu zleceń. Nasza stała współpraca z zaufanymi partnerami specjalizującymi się w wielu dziedzinach, m.in. w druku offsetowym czy w informatyce, sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować wiele różnorodnych zleceń w pełnym zakresie.

Zapraszamy więc do wypróbowania naszego studia graficznego, jeśli poszukujecie Państwo wykonawcy projektów. Oferujemy Państwu projektowanie znaków graficznych, logotypu lub pełnej identyfikacji wizualnej, materiałów reklamowych i marketingowych takich jak foldery, ulotki, broszury, etykiety itp., a także projektów stron www.

Zapytanie dotyczące usługi

imię i nazwisko*:
firma*:
telefon:
e-mail*:
treść pytania*:
* - wypełnienie jest wymagane