Oferta
Plany ewakuacyjne

Plany ewakuacyjne

Plany ewakuacyjne są niezbędnym elementem każdego budynku użyteczności publicznej. W przypadku zaistnienia zagrożenia wskazują wszystkie możliwe drogi ewakuacji na danym poziomie obiektu. Usprawnia to skutecznie wszelkie działania ewakuacyjne zarówno obecnych w budynku, jak również akcje służb ratowniczych. Jasność i przejrzystość planów ewakuacyjnych jest kluczowa w sytuacjach zagrożenia, dlatego też nasza firma wykonuje je również w wersji fotoluminescencyjnej.

Plany ewakuacyjne wykonujemy na płycie sztywnej PCV lub aluminium w wersji fotoluminescencyjnej lub nieświecącej. Do produkcji wykorzystujemy techniki druku cyfrowego UV, co gwarantuje wysoką jakość druku, odporność na czynniki zewnętrzne, bardzo dobre nasycenie kolorów. Plany ewakuacyjne wykonujemy w ilościach od jednej sztuki. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz krótki czas realizacji.

Zapytanie dotyczące usługi

imię i nazwisko*:
firma*:
telefon:
e-mail*:
treść pytania*:
* - wypełnienie jest wymagane

Administratorem Danych Osobowych jest TOP - DESIGN CHWASZCZYNO Chudzyński Stupnicki Sp. j. z siedzibą przy ul. Oliwskiej 166, 80-209 Chwaszczyno (dalej jako „Spółka”). Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: lub korespondencyjnie: ul. Oliwska 166, 80-209 Chwaszczyno. Dane osobowe będą przetwarzane w celu: przekazywania informacji handlowych przez Spółkę, dotyczących oferty Spółki z w formie elektronicznej lub telefonicznej (w zależności od wyboru) bądź w celu udostępnienia danych osobowych firmie kurierskiej w zakresie: imię i nazwisko, adres, numer telefonu w celu realizacji i dostarczenia zamówienia, na podstawie zgody, o której mowa w art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, jak też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych jest dobrowolne.