Oferta

Profile ochronne, odbojnice

Profile ochronne służą do wyraźnego oznakowania miejsc, które niezauważone mogą stanowić zagrożenie. Ochronne profile fotoluminescencyjne zapewniają sygnalizację również przy braku oświetlenia (np. w czasie awarii zasilania). Warstwa pianki stanowi mechaniczne zabezpieczenie amortyzujące uderzenia, natomiast warstwa samoprzylepna umożliwia szybki montaż. Profile ochronne mają wszechstronne zastosowanie, np. w halach magazynowych, warsztatach, garażach, w pomieszczeniach biurowych, przedszkolach, szpitalach, a także wszędzie tam, gdzie przeszkody na drodze ewakuacji mogą być powodem urazów fizycznych.

Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
Profile
przejdź do sklepu

ODBOJNICA PŁASKA

Odbojnica w szczególności przeznaczona jest do zabezpieczania samochodów w garażach, ale możliwości jej zastosowania są znacznie szersze i zależą od inwencji użytkownika.

  • Optyczne zabezpieczenie. Odbojnica stanowi silny wizualny znak ostrzegający o zagrożeniu i jednocześnie informujący kierowcę o odległości, która dzieli pojazd od ściany lub innej przeszkody. Odbojnica fotoluminescencyjna oddziałuje wizualnie również po odcięciu oświetlenia.
  • Mechaniczne zabezpieczenie. Odbojnica amortyzuje ewentualne uderzenie.

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

Profile
Profile
Profile
 
Profile
Profile
Profile
przejdź do sklepu