Oferta

Znaki ewakuacyjne

Znaki ewakuacyjne odgrywają olbrzymią rolę biernego zabezpieczenia przeciwpożarowego. Dokładne oznakowanie dróg ewakuacji, z użyciem znaków górnego oświetlenia, oraz - jak dowodzą liczne badania - dodatkowe uzupełnienie w postaci oznakowań typu SWGS (Safety Way Guidance Systems) - na niskim poziomie (do 40 cm od poziomu podłogi), znacznie pomagają w znalezieniu właściwego kierunku ewakuacji zarówno w oświetleniu, jak i po jego zaniku. Oznakowania ewakuacyjne TDC cechuje: wysoka jakość wykonania, użycie najlepszych i powtarzalnych materiałów, bardzo wysokie parametry świecenia, pełna certyfikacja CNBOP.

Oferujemy certyfikowane znaki ewakuacyjne zgodne z:

  • PN-92/N-01256/02 Fotoluminescencyjne znaki ewakuacyjne
  • PN-EN ISO 7010 Fotoluminescencyjne znaki ewakuacyjne
  • PN PN-97/N-01256/04 Fotoluminescencyjne znaki - techniczne środki przeciwpożarowe

Ofertę certyfikowanych oznakowań ewakuacyjnych dopełnia bogata oferta oznakowań uzupełniających oraz systemy dolnego oświetlenia SWGS (Safety Way Guidance Systems) (więcej)

Istnieje również możliwość wykonania znaków ewakuacyjnych według własnego wzoru (więcej)

Znaki ewakuacyjne produkowane przez TDC posiadają Świadectwa Dopuszczenia CNBOP. Oferujemy jedyny na rynku tak szeroki wybór wymiarów certyfikowanych znaków bezpieczeństwa, znaków łączonych PN-EN ISO 7010 – Więcej...

Szczególnie serdecznie polecamy nasz niezwykły wyrób: trwały, estetyczny i niepowtarzalny SYSTEM TD ®. Użycie tej technologii powoduje, że znak staje się nie tylko obowiązkowym elementem oznakowania, ale również miłym dla oka detalem wykończeniowym dla wnętrza o podwyższonym standardzie. (więcej)

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

przejdź do sklepu
Zmiana polityki finansowej

Szanowni Państwo,

W związku z trwającą pandemią, firma nasza zaostrza politykę finansową. Nie będziemy realizować zamówień przy istniejących przeterminowanych należnościach.

Dodatkowo, mimo ustalonych terminów płatności, zastrzegamy sobie prawo do nierealizowania bieżących zamówień w sytuacji, gdy udzielony kredyt kupiecki przekracza 8% obrotu rocznego.
 
Wszyscy znaleźliśmy się  w trudnej sytuacji i mamy nadzieję, że powyższe zasady spotkają się z Państwa zrozumieniem. Jedocześnie informujemy, że pracujemy, utrzymujemy proces produkcji i gwarantujemy Państwu obsługę na dotychczasowym poziomie.

TDC