Oferta

Oznakowania na statki morskie

W naszej szerokiej ofercie znaków na statki morskie znajdą Państwo znaki ochrony przeciwpożarowej, znaki ochrony życia, znaki nakazu, instrukcje, oznaczenia poziomów i pokładów, systemy dolnego oświetlenia (LLL). Produkty TDC są zgodne z rezolucjami, konwencjami IMO, a także normami ISO w sprawie znaków bezpieczeństwa na statki. Ponadto posiadają międzynarodowy certyfikat uznania typu wyrobu.

Znaki są zgodne z normami:

  • ISO 17631 „Statki i technologia morska – okrętowe plany ochrony przeciwpożarowej, urządzenia do ratowania życia i środki ewakuacji”,
  • ISO 15370 „Statki i technologia morska - system dolnego oświetlenia (LLL) na statkach pasażerskich”,
  • ISO 24409-2 „Statki i technologia morska – projekt, lokalizacja i wykorzystanie pokładowych znaków bezpieczeństwa, znaki związane z bezpieczeństwem i oznakowania bezpieczeństwa”.
  • Nasze znaki bezpieczeństwa są także zgodne z konwencją / rezolucjami: Konwencja SOLAS 74 paragraf III/9.2.3;
  • IMO rezolucje: A.654 (16), A.760 (18), A.952 (23).MSC.82 (70).

Powyższe produkty oferowane są w unikalnym i estetycznym SYSTEMIE TD®, mającym wysoką odporność na czynniki zewnętrzne. (więcej)

Indeksy według standardów ISSA IMPA

Aby ułatwić Państwu odnalezienie oraz identyfikację konkretnych produktów, wprowadziliśmy dodatkowo numerację katalogów ISSA oraz IMPA. Udogodnienie to - w połączeniu z wyszukiwarką indeksów znajdującą się na naszej stroniewww.znaki-tdc.com - pomoże zaoszczędzić cenny czas i z pewnością usprawni Państwu pracę. Zapraszamy do skorzystania i sprawdzenia funkcjonalności naszych indeksów.

Aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, wprowadziliśmy możliwość zamówienia własnego wzoru znaku według preferencji klienta. (więcej)

W uzupełnieniu oznakowania dróg ewakuacyjnych oferujemy system oświetlenia dolnego na statki morskie (LLL). (więcej)

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

przejdź do sklepu