Hydrant zewnętrzny, Znaki przestrzenne – TDC - TOP DESIGN CHUDZYŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Oferta

Oznakowania przestrzenne 3D

Oznakowanie Hydrantu / Miejsca zbiórki do ewakuacji / Konstrukcje mocujące

Proponujemy przestrzenne oznakowania Hydrantu (więcej) oraz oznakowania Miejsca zbiórki do ewakuacji (więcej). Znaki przestrzenne wykonane są w technologii umożliwiającej zastosowanie znaków do użytku zewnętrznego. Oznakowania są łatwe w montażu dzięki proponowanej przez nas konstrukcji mocującej znaku przestrzennego zewnętrznego (nogi) (więcej). Oznakowania przestrzenne proponowane są przez nas w dwóch wariantach rozmiarowych, jak również dostępne są odpowiednie wersje konstrukcji mocujących dla oznakowań małych i dużych.

3D
3D
3D
3D
przejdź do sklepu

Fotoluminescencyjne znaki gięte 3D / Nośniki znaków 3D

Proponujemy fotoluminescencyjne oznakowania gięte 3D, zgodne z Normą PN-EN ISO 7010. Znaki doskonale nadają się do stosowania w korytarzach oraz miejscach, gdzie dostrzeżenie tradycyjnego znaku jest znacznie utrudnione poprzez zły kąt widzenia, jak również w miejscach występowania licznych przeszkód na drodze ewakuacyjnej. Znaki wykonujemy na płycie PCV i aluminium.

Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się czyste gięte podkłady 3D pod oznakowania i czyste podkłady znaków typu chorągiewka – z możliwością zastosowania dowolnego znaku z naszej oferty. Podkłady proponujemy w podstawowych formatach umożliwiających montaż najbardziej popularnych oznakowań z tej kategorii.

Pełna specyfikacja techniczna produktów wraz z kompletną ofertą dostępna jest w naszym sklepie internetowym.

3D
3D
3D
3D
przejdź do sklepu